Witamy w miejscu małych odkrywców
Tu znajdziesz gry i zabawy dla najmłodszych rozwijające kreatywność, logiczne myślenie i spostrzegawczość.

Dino kolorowanki

Kolorowanka dinozaury dla dzieci. Dino kolorowanki dla dzieci to świetna zabawa, podczas której dziecko bawi się, ćwiczy wyobraźnie i kreatywność oraz poznaje świat prehistorycznych dinozaurów. Gotową kolorowankę dinozaury można zapisać i wydrukować, a także wstawić swoje własne kolorowanki. Nauka i świetna zabawa w jednym miejscu. Zapraszamy do świata zabawy z Cosby.

Mini puzzle

Puzzle online dla dzieci. Puzzle edukacyjne dla dzieci z 6 różnymi zwierzętami i 3 różnymi poziomami. Puzzle dla dzieci to świetna, edukacyjna gra, która pomaga dzieciom poprawić umiejętność oraz szybkość rozwiązywania problemów. Gra online dla dzieci Mini puzzle posiada 3 ciekawe łamigłówki, dodatkowo istnieje możliwość zastąpienia postaci swoimi obrazami. Mini puzzle ale maxi fun z Cosby.

Matematyczne jabłka

Gra edukacyjna dla dzieci z ćwiczeniami z matematyki. Gra matematyczne jabłka to owocowe korepetycje online z dodawania oraz odejmowania. Gra w przyjemny i zabawny sposób uczy podstaw matematyki. Pożyteczna zabawa online z zadaniami matematycznymi dla dzieci. Matematyczne jabłka to ćwiczenia online z pięknie owocową grafiką. Dodajemy, że zapraszamy do zabawy i nauki z Cosby.

Do Re Mi

Muzyczna gra dla dzieci online. Do Re Mi to świetna zabawa w formie muzycznej gry online dla dzieci. Gra online Do Re MI przenosi tradycyjne pianino na ekran monitora. Naciskając na klawisze gramy różne melodie, poznając nowe dźwięki oraz komponując własną muzykę. Gotowi na świetną zabawę oraz wspólne muzykowanie? Zapraszamy na Do Re Mi z Cosby.

Memorki

Memorki to ćwicząca pamięć gra online dla dzieci. To świetna zabawa dla dużych i małych dzieci, która rzuca wyzwanie pamięci! Gra online, w której musisz szybko określić, czy wskazany symbol pasuje do tego przedstawionego wcześniej. Świetna zabawa i nauka szybkiego zapamiętywania oraz porównywania. Memorki, zapamiętasz? Pamiętamy i zapraszamy do nauki i zabawy z Cosby.

Uczę się liczyć

Gra online dla dzieci uczę się liczyć, to świetna zabawa w liczenie dla najmłodszych zaczynających naukę liczb. Uczę się liczyć to zestaw gier edukacyjnych dla dzieci, pomagający w nauce od jednego do dziewięciu. Gra składa się z 10 poziomów z 10 różnymi tematami takimi jak: zwierzęta, planety, owoce, warzywa, kwiaty, narzędzia do nauki. Nauka liczb poprzez wymowę oraz zapisywanie w kolorowym i przyjemnym świecie zabawy, idealnym dla dzieci. Zapraszamy do nauki przez zabawę z Cosby.

Dopasuj obrazek

Dopasuj obrazek to super zabawa w formie gry online dla dzieci. Gra polega na dopasowaniu odpowiednich obrazków do danej kategorii. Dopasuj obrazek to gra z fantastyczną grafiką, która pomaga uczyć dzieci spostrzegawczości, szybkiego reagowania oraz logicznego myślenia. Różne kształty obrazków zachwycą zarówno mniejsze, jak i trochę większe dzieci, przenosząc w świat wyobraźni. Kreatywna nauka przez zabawę? Dopasuje obrazek i baw się i ucz z Cosby.

Spadające klocki

Spadające klocki gra online dla dzieci. Kultowa gra online Tetris to świetna zabawa oraz nauka zręczności i logicznego myślenia dla najmłodszych. Gra polega na zdobyciu jak największej ilości punktów, usuwając poziome linie z bloków. Gracz musi obracać, poruszać i upuszczać spadające bloki, tak aby klocki nie wylądowały nad szczytem pola. Gdy linie się czyszczą, poziom rośnie, klocki spadają jeszcze szybciej, co sprawia, że gra staje się trudniejsza, dając jeszcze więcej radości. Zagrasz w klocki z Cosby?

Segregowanie to zabawa

Ćwiczenia sortowania śmieci to zabawa i proekologiczna lekcja dla najmłodszych. Segregowanie jest przydatną wiedzą, pomagającą zrozumieć dzieciom pierwszy etap recyklingu. Gra online z 70 różnymi przedmiotami do sortowania odpadów według plastiku, szkła, papieru, odpadów organicznych, metalowych oraz elektronicznych. Segregowanie to świetny sposób, aby dzieci mogły zacząć uczyć się odpowiedzialności za środowisko. Zapraszamy do świata przyjemnej oraz pożytecznej zabawy z Cosby.